biz kimiz

Zer Hakkında

Giderek daha öngörülemez ve zorlayıcı hale gelen iş dünyasında, işinizi daha dayanıklı ve esnek hale getirmek için işinizin yanında, yarınlarındayız.

Amacımız

Önceliklerin her gün değiştiği, riskleri yönetmenin zorlaştığı, sürekli uyumlanma ve hızla adapte olma ihtiyacının yüksek olduğu iş dünyasında, herkesin önceliğinin belirsizliklere karşı hazırlıklı ve donanımlı olmak olduğunun farkındayız. Bu noktada, satın alma ve tedarik zinciri yönetimi hiç olmadığı kadar önem kazanıyor.

Türkiye’nin ilk ve en büyük kurumsal satın alma ve tedarik zinciri yönetimi şirketi olarak, 20 yıla uzanan deneyimimiz, alanında yetkin kadromuz ve farklı sektörlere hakimiyetimiz ile iş süreçlerinizi hızlandırıyor, kolaylaştırıyor ve tasarruf etmenizi sağlıyoruz.

Hikayemiz

Şirketimiz 2003 yılında Beko Ticaret A.Ş. adıyla kuruldu.2007 yılında Zer Merkezî Hizmetler ve Ticaret A.Ş. adıyla tescillendi.2013 yılında satın alma ve tedarikçi çözümleri platformu Promena, Zer ailesine katıldı.Özel şoförlü personel taşımacılığı hizmetimiz Araçİste 2016 yılında şirketlerin hizmetine sunuldu. Ofis ve endüstriyel malzemeler, teknoloji ürünleri gibi birçok malzemenin online satışının yapıldığı e-ticaret çözümü ekozer.com açıldı. Otobüs, minibüs gibi araçlarla yapılan personel taşımacılığı akıllı takip hizmeti Zervis adıyla 2018 yılında hayata geçti. Ayrıca, Zer’in dijital medya ve pazarlama faaliyetlerindeki deneyimi ile global bir şirket olan WPP’nin eşit ortaklığı sonucu Ingage Dijital Pazarlama Hizmetleri A.Ş. kuruldu.2019 yılında Zer’in ekosisteminde yer alan tedarikçilerinin sürdürülebilirlik alanında ürettiği fikir ve uygulamalarını takip ederek ödüllendiren Hayalimiz Benzer İş Birliği Programı başladı.Kurumsal siparişlerin online adresi ZerOnline, 2019 yılında faaliyetine başladı.

biz kimiz

Vizyonumuz

Zer’i her bir çalışanın benimsediği ortak hedefle, hissedarlarının ve iş paydaşlarının memnuniyeti için hizmet verdiği sektörlerde; alanında uzman insan kaynağı yetiştiren, sunduğu hizmetlerde yenilikçi yaklaşımla kendi teknolojisini üreten, küresel alanda rekabet edebilir bir şirket haline getirmek.

biz kimiz

Ödüllerimiz

Kurumsal şirketler ile tedarikçiler arasında köprü görevi gören, 20 bini aşkın tedarikçimizle kurumsal satın alma ve tedarik zinciri yönetiminde optimum maliyet, güvenilirlik, izlenebilirlik ve etkin kaynak kullanımını sağlayan iş modelimizle, The Stevie International Business Awards 2021 programında “Kurumsal Ürün ve Hizmetler” kategorisinde “Yılın En İyi Şirketi” seçilerek altın ödüle, “Satış ve Gelir Yaratma Başarısı” kategorisinde gümüş ödüle ve “Farklılaşmış Hizmetler” kategorisinde bronz ödüle layık görüldük.

Ayrıca İngiltere’nin prestijli ödüllerinden Best Business Awards 2021 programında “En İyi Geniş Çaplı İşletme” ve “En İyi Tedarik Zinciri ve Satın Alma Yönetimi” kategorilerinde ödül aldık.

2022 yılında ise şirketimiz global ödül programlarının değerlendirmeleri sonucu, tam 45 ödülün sahibi oldu. The Stevie International Business Awards 2022'de Zer, Promena, ZerOnline ve Hayalimiz Benzer markalarımızla, ayrıca insan kaynakları uygulamalarımızla 13 ödüle layık görüldük. Amerika merkezli global ödül programı Globee Awards'ın Business Excellence Awards ve CEO World Awards programlarında 25 ödüle markalarımızın adını yazdırdık.

NEDEN ZER?